کسب درآمد در خواب

کسب درآمد در خواب
اگر به هر میزان از اینترنت استفاده کرده باشید، احتمالا با انبوهی از ایمیل‌های بیهوده که ادعا مي‌کنند شما مي‌توانید در هنگام خواب کسب درآمد نمایید، مواجه شده‌ايد.
اگر به هر میزان از اینترنت استفاده کرده باشید، احتمالا با انبوهی از ایمیل‌های بیهوده که ادعا مي‌کنند شما مي‌توانید در هنگام خواب کسب درآمد نمایید، مواجه شده‌ايد.
بسیاری از افراد عاقل چنین ادعاهایی در مورد پول راحت را مورد توجه قرار نمي‌دهند،‌اما این مساله واقعا حقیقت دارد؟ آیا واقعا مي‌توان در حین خواب کسب درآمد نمود؟ جواب به طور قطع بله است،‌اما به هیچ وجه تصور نکنید که این جواب من یک پیشنهاد برای پولدار شدن سریع در خواب است.
از آنجا که این کار را کمي‌بیش از یک ماه است که انجام مي‌دهم، مي‌دانم که کسب درآمد از طریق اینترنت ‌امکان دارد. در واقع من از اینترنت برای بازاریابی کسب و کار خودم، چندین سال با موفقیت چشمگیری استفاده نموده‌ام، ‌اما تنها از ماه پیش بود که با جسارت شروع به فروش محصولاتم از طریق وب سایتم نمودم.
در طی چند هفته گذشته، فروش قابل توجهی از محصولات اینترنتی‌ام و آخرین کتابم، 101 روش برای شکار اولین فرصت، داشته‌ام. در عرض یک ساعت که از آغاز ارائه محصولاتم مي‌گذشت، من در حال کسب درآمد بودم. از همان روز اول، هر روز صبح که کامپیوتر خود را روشن مي‌کنم، با فروش‌هایی مورد استقبال قرار مي‌گیرم. بیشترین چیزی که من در مورد این کار دوست دارم، سود حاصل از آن است. از محصولات اینترنتی‌ام، سودی نزدیک به 100 درصد کسب مي‌نمایم و از کتاب‌هایم با وجود هزینه‌های جابه‌جایی و حمل و نقلی که دارند نیز سود خوبی به دست مي‌آورم. این مساله خارق‌العاده به نظر مي‌آید و حقیقت نیز همین است، با این حال من محصولاتم را به سادگی روی وب سایت قرار ندادم و آنها نیز به طور معجزه آسا به فروش نرفتند.
همان طور که برای هر فردی که با موفقیت از طریق اینترنت فروش مي‌کند صدق مي‌کند، من نیز مدتی مشغول به کار در پشت صحنه ارائه محصولاتم بودم. قبل از آنکه محصولاتم را روی وب‌سایت در دسترس عموم قرار دهم، مي‌بایست تا از رو به راه بودن تمامي ‌سیستم‌ها اطمینان حاصل مي‌کردم.
کار با تحقیقات وسیعی در مورد آنکه چگونه محصولات را در اینترنت باید ارائه کرد، آغاز شد. من در واقع هر چیزی را که‌ امکان داشت، توسط عده‌ای که از طریق اینترنت کسب درآمد مي‌کردند، مطالعه کردم، به کنفرانس‌های اینترنتی گوش دادم، محصولات افراد دیگر را خریداری کردم و ساعات زیادی را برای آشنایی با نحوه انجام این کار سپری كردم.
البته ضرورتا ادعاهای هر فردی را در مورد کسب درآمدش ازاینترنت، باور نمي‌کردم. بسیاری از افراد ادعای کسب درآمدهای هنگفتی از طریق اینترنت دارند، حال آنکه واقعیت ندارد، با این وجود افرادی نیز هستند که سودهای باورنکردنی‌ای از طریق فروش محصولات اینترنتی به دست مي‌آورند.
قبل از پذیرفتن هر ادعایی، آن را بررسی مي‌نمودم. از طریق ایمیل یا تلفن با اشخاص دیگری صحبت مي‌کردم تا چیزهایی در مورد برخی افراد حرفه ای تر در این زمینه بدانم و این فرصت را داشتم تا برای برداشتن اولین قدم برای تماس با برخی از افراد خبره، با در دست داشتن تحقیقات معتبری در مورد محصولات و تجارتشان، از نزدیک صحبت نمایم. با هر گفت‌وگو، کتاب، سمینار، نوشته آنلاین و کنفرانس اینترنتی، به انبار اطلاعات خود مي‌افزودم. ظرف حدودا یک سال و نیم، به مخزنی از دانش دست پیدا کرده بودم.
در این حوزه جدید از کسب و کار، دانش به تنهایی باعث موفقیت نمي‌شد و همانند سایر محصولات و خدماتم که بارها در فروشگاه خود ارائه كرده بودم، بایستی مطمئن مي‌شدم که محصولاتی که قرار است معرفی کنم، به فروش خواهند رفت.
خیلی خوب است چیزی داشته باشی که مي‌دانی عالی است، ‌اما آیا واقعا افرادی خواهند بود که برای آنچه مي‌فروشی هزینه نمایند؟ همین طور باید اطمینان حاصل مي‌کردم که بیشتر مشکلات قبل از ارائه محصولات حل خواهند شد.
وقت زیادی را صرف ملاقات با پشتیبان و سازنده سایتم نمودم و با یکدیگر بر دورنمای این کار و این که چگونه همه چیز به یکدیگر پیوند خواهد خورد، کار کردیم.
بسیاری از افراد نسبت به محصولات آموزشی‌ای که از طریق اینترنت به فروش مي‌رسد بدبین هستند و در واقع حق دارند، چرا که بسیاری از آنها مهملاتی بیش نیستند و بسیاری هستند که ادعای مهارت در این کار را دارند، در حالی که این طور نیست. ما در دنیای «قبل از خرید‌ امتحان نمایید» زندگی مي‌کنیم. مردم باید با خریدهایی که مي‌کنند، احساس راحتی نمایند؛ قبل، بعد و در حین هر خریدی، برقراری ارتباط کلید کار است.
ارائه کالایی بدون هزینه قبل از اقدام به فروش، یک راه واقعا باورنکردنی برای کسب اعتماد است. دادن پیشنهادهای مختلف برای محصولات و قیمت‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مردم راحت‌تر هستند تا قبل از اقدام به خرید‌های بزرگتر، ابتدا یک خرید کوچک بنمایند. به همین منظور من یکسری محصولات آموزشی و رایگان متعددی به اضافه یک کتاب باصرفه تنها به قیمت 95/8 دلار برای فروش دارم. اگر سری به وب‌سایت و صفحه فروش محصولات من بزنید، همان‌طور که خواهید دید، پیشنهادهای مختلفی برای خریدها داده شده است.
همچون هر تجارت دیگری، فروش محصولات به مشتری‌های حاضر، آسانتر از فروش آنها به مشتریان غریبه است. درستی این مطلب با ارائه محصولاتی که داشته‌ام، به اثبات رسیده است. من هزاران نفر را در پایگاه اطلاعاتی خود دارم و با داده‌های خود همچون طلا رفتار مي‌نمایم که واقعا طلا است؛ چرا که من با مردم از طریق پایگاه اطلاعاتی خود، در ارتباط هستم.
در اینجا است که اغلب، افرادی را مي‌بینم که مبالغ زیادی از سرمایه خود را از دست مي‌دهند. آنها در استفاده دائم از پایگاه اطلاعاتی خود یا در به روز نگاه داشتن نام خود در اذهان مردم موفق نبوده و در نتیجه قادر به به دست آوردن درک کاملی از سود و منفعتی که از یک پایگاه اطلاعاتی منظم و به رسمیت‌شناسی نام آن، مي‌تواند حاصل شود، نیستند.
همچون هر تجارت دیگری، موفقیت دائمي ‌من همراه با جریانی از سود و بازده، با در تماس بودنم با مردم، نحوه بازاریابی‌ام و اینکه اطلاعاتم تا چه حد ارزشمندند، تضمین خواهد بود. بله، مي‌توان در هنگام خواب درآمد کسب کرد و بله مي‌تواند سوددهی بالایی داشته باشد. با این حال، درجه موفقیت در این راه، همچون هر راه دیگری، مستقیما متناسب با میزان تعهد و حرفه‌ای بودن در آن خواهد بود.
نوشته: کاترین گیج
ترجمه: مائده ارباب‌زاده
- مقالات مرتبط:
منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۸ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۰:۲۰:۳۶ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد