در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟

در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟
دی ماه امسال تولید خودروهای سواری در بیشتر سواری‌سازان داخلی با افزایش همراه بوده است.

دی ماه امسال تولید انواع سواری درگروه صنعتی ایران خودرو با افزایش ۲۲.۱ درصدی همراه بوده و از ۵۲ هزار و ۱۸۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۳ هزار و ۷۰۸ دستگاه افزایش یافت.

در این مدت تولید انواع سواری در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز ۶۳.۹ درصد افزایش یافته و از ۳۳ هزار و ۳۲۱ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۵۴ هزار و ۶۰۴ دستگاه رسید.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در خودروسازی مدیران نیز افزایش یافته و با رشد ۹۴.۲ درصدی از ۳۲۱۶ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۶۲۴۴ دستگاه افزایش یافت.

تولید انواع سواری در گروه بهمن نیز با افزایش ۳۳۲.۵ درصدی همراه بوده و از ۸۰ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۳۴۶ دستگاه رسید.

در این مدت تولید این محصولات در کرمان موتورهم ۱۵۳.۳ درصد افزایش یافته و از ۱۹۳۲ دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به ۴۸۹۴ دستگاه افزایش یافت.

برخلاف این شرکت‌ها اما تولید انواع سواری در دو شرکت داخلی با کاهش همراه بوده است. تولید این محصولات در خودروسازی راین با کاهش ۴۰.۳ درصدی همراه بوده و از ۴۱۹ دستگاه در دی ماه سال گذشته به ۲۵۰ دستگاه کاهش یافت.

دی ماه امسال تولید انواع سواری در شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز به طور کامل متوقف شده و از شش دستگاه در دی ماه ۱۳۹۴ به صفر رسید.

منبع خبر: ایسنا
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۶:۳۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد