دانستنی های طلا و جواهر

تعداد کل: 26 صفحه 2 از 2
 • طلا و جواهرات و سنگهای قیمتی خود را چگونه در خانه تمیز کنیم؟طلا و جواهرات و سنگهای قیمتی خود را چگونه در خانه تمیز کنیم؟

  نحوه تمیز کردن زمرد، یاقوت، زبرجد و آکوامارین را در این مقاله می خوانیم تمیزی و پاکیزگی از نماد یک فرد پاکیزه می باشد ، چنانچه قصد تمیز کردن طلا و جواهرات خود را دارید می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید.

  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • تعیین اندازه انگشت و سایز انگشتر چگونه است؟تعیین اندازه انگشت و سایز انگشتر چگونه است؟

  چگونه سایز انگشتر را پیدا کنیم؟ یک حلقه وقتی اندازه است که وجود آن در انگشت احساس نشود. اگر کلفتی انگشت به مرور زمان تغییر کند و یا اگر قرار باشد حلقه به شخص دیگری داده شود، تغییر گشادی حلقه لازم است.

  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰
 • معنی انگشتر در هر انگشت مردانه و زنانه چیست؟ معنی انگشتر مردانهمعنی انگشتر در هر انگشت مردانه و زنانه چیست؟ معنی انگشتر مردانه

  معنی انگشتر در هر انگشت چیست؟ به معانی انگشتر مردانه در انگشتهای مختلف دست و معنی انگشتر در انگشت زنان نشانه می پردازیم و معنی انگشتر در انگشت اشاره، انگشت حلقه و معنی انگشتر در انگشت کوچک و انگشت وسط و کوچک را بررسی می کنیم

  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
 • 8 نکته جهت حفظ طلا و جواهرات به بهترین شکل8 نکته جهت حفظ طلا و جواهرات به بهترین شکل

  مسعود رضایی، مدیریت مرجع تخصصی طلا و جواهرات ایران طی مقاله زیر به بررسی مواردی پرداخته که با رعایت کردن آن می توانید طلا و جواهرات خود را به بهترین شکل مراقبت کنید. در زیر این موارد آمده است .

  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • آموزش تصویری 12 روش خانگی تميز كردن طلا و برق انداختن طلاآموزش تصویری 12 روش خانگی تميز كردن طلا و برق انداختن طلا

  در این مقاله به معرفی انواع روشهای خانگی در رابطه با تميز كردن طلا و برق انداختن طلا براي تميز كردن طلای استفاده شده مثل روز اول می نمائیم و نحوه تميز كردن طلا و جواهر به صورت عملی با تصویر، برای تميز كردن طلا استفاده شده چه می توان کرد؟

  ۱۹ آذر ۱۴۰۱
 • بيوليچينگبيوليچينگ

  بيوليچينگ روشي براي استفاده از ميکروارگانيسم ها براي جدا کردن فلزات باارزش از کانسنگ مي باشد. مخصوصاً براي ...

  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸
تعداد کل: 26 صفحه 2 از 2
نتایج یافت شده: 0 مورد