سازندگان اتریشی شیرآلات در آمریکا

سازندگان اتریشی شیرآلات در آمریکا
هربرت کوهلر پسر، نماینده و ريیس شرکت کوهلر است که با ثروت 3 میلیارد دلار در سال 2010 از سوی مجله فوربز در رده سیصد و شانزدهم ثروتمندان جهان قرار گرفت.
هربرت کوهلر پسر، نماینده و ريیس شرکت کوهلر است که با ثروت 3 میلیارد دلار در سال 2010 از سوی مجله فوربز در رده سیصد و شانزدهم ثروتمندان جهان قرار گرفت. شرکت کوهلر یک شرکت تولیدکننده پیشتاز محصولات مربوط به آشپزخانه و حمام و عموما شیرآلات و لوله در شهر کوهلر در ایالت ویسکانسیسن در آمریکا است. ثروت هربرت کوهلر پسر طی دو سال در حدود یک میلیارد دلار کاهش یافته است.
هربرت کوهلر پسر در 20 فوریه سال 1939 در شهر کوهلر در آمریکا متولد شد. او فرزند هربرت ولراث کوهلر پدر بود که شرکت کوهلر را از سال 1937 تا 1968 اداره می‌کرد. هربرت کوهلر پسر در مدرسه چوت در والینگفورد کانکتیکات تحصیل کرد. او در حال حاضر یکی از اعضای هیات مدیره این مدرسه است. هربرت کوهلر به دانشگاه ییل رفته و در سال 1965 از این دانشگاه با مدرک مدیریت صنعتی فارغ التحصیل شد. او قبل از تحصیل در دانشگاه تابستان‌ها در شرکت خانوادگی به عنوان کارگر یا تکنسین در اغلب بخش‌های تولیدی این شرکت کار می‌کرد. کوهلر در سال 1967 به عنوان مدیر، در سال 1968 به عنوان نایب ريیس عملیات و در سال 1974 به عنوان نماینده و ريیس شرکت انتخاب شد.
پدر بزرگ هربرت کوهلر پسر، جان میشل کوهلر یک اتریشی مهاجر بود که با خرید کارخانه متحد آهن و فولاد شبویگان در سال 1873 شرکت کوهلر را راه‌اندازی کرد. محصولات اولیه این شرکت شامل ریخته‌گری آهن، قطعات فولادی برای کشاورزی، ریخته‌گری برای کارخانه‌های مبلمان و قطعات تزئینی آهنی برای صلیب‌های قبرها و نیمکت‌ها می‌شد. جان میشل در سال 1883 یک نوآوری به کاربرد و با استفاده از مینا به عنوان ماده اولیه و آبشخور اسب‌ها برای قالب، اولین وان حمام تولیدی شرکت را تولید کرد.
هربرت کوهلر پسر در حال حاضر سومین نسل از خانواده است که در منصب اداره این امپراتوری شیرآلات،‌ کابینت، لوله‌سازی و توالت سازی قرار دارد. شرکت کوهلر محصولات خود را تحت نام لوله‌سازی کوهلر، لوله‌سازی استرلینگ، لالیستا، کاشی و سنگ آن ساکس، کابینت‌های آینه‌ای روبن، کابینت‌های آشپزخانه کاناک در آمریکا و محصولات لوله جاکوب دلافون و نئومدیام و سانیجورا در حوزه کابینت حمام در اروپا عرضه می‌کند. البته شرکت کوهلر در تولید سیستم‌های نیرو (مثل موتورهای تا 25HP، ژنراتورهای تا 2000 کیلو وات و سیستم‌های الکتریکی) تحت نام کوهلر نیز یکی از پیشتازان این بازار به شمار می‌رود.
فروش شرکت کوهلر در سال 2010 در حدود 5/5 میلیارد دلار برآورد شده بود.
هربرت کوهلر پسر یکی از طرفداران پر و پا قرص گلف است. شرکت او مالک و اداره کننده دو زمین گلف معروف است که در جنوب شهر کوهلر در کنار رودخانه شبویگان قرار گرفته‌اند. کوهلر املاک و مستغلات دیگری را هم اداره می‌کند که شامل چشمه‌های آب معدنی و هتل بازسازی شده اولد کورس در سنت اندروز، اسکاتلند می‌شود.
هربرت کوهلر در سال 2006 موفق به دریافت «جایزه اسطوره رهبری» از موسسه رهبری اجرایی از مدرسه کسب وکار دانشگاه ییل شد. کوهلر همچنین یکی از اعضای هیات امنای دانشگاه لاورنس است.
هربرت کوهلر پسر ازدواج کرده و سه فرزند دارد. وی در حال حاضر ساکن کوهلر در ایالت ویسکانسین آمریکا است.
الهام جوادی
منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۷:۴۲:۲۷ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد